پاره ای از اسرار معرفتی، سلوکی، فردی، اجتماعی و تمدنی نماز منتشر شد

۱۸ فروردین ۱۳۹۹ | ۲۳:۲۷ کد : ۲۶ اخبار عمومی حکمت و عرفان
تعداد بازدید:۶۳۸
پاره ای از اسرار معرفتی، سلوکی، فردی، اجتماعی و تمدنی نماز منتشر شد

به گزارش  خبرگزاری مهر، کتاب آئین بندگی و دلدادگی؛ پاره‌ای از اسرار معرفتی، سلوکی، فردی، اجتماعی و تمدنی نماز اثر حجت الاسلام والمسلمین سید یدالله یزدان پناه در ۹۰۰ صفحه مشتمل بر هشت فصل به همت مؤسسه فرهنگ و تمدن توحیدی و نشر کتاب فردا به زیور طبع آراسته شد.

این کتاب برگرفته از دروس اسرار الصلاه حجت الاسلام یزدان پناه استاد فلسفه و عرفان اسلامی بوده که به همت حجت الاسلام والمسلمین سعید هلالیان تدوین شده است.

در توضیح محتوای این کتاب آمده است: شریعت اسلامی، عالی‌ترین و جامع‌ترین شیوه بسط «توحید» در همه ساحت‌های فردی و اجتماعی زندگی را به ارمغان آورده است. در این میان، «نماز» -این رهاورد معراج محمدی (صلیالله علیه و آله و سلم) - محوری ترین تشریع الهی در باب «عمل» است تا آئین بندگی و دلدادگی را به بشر آموخته و او را در میدان این سلوک ناب روزانه، به سوی حق تعالی سوق دهد.

در این نوشتار کوشیده شده تا از آن سو که اسلام جامع بین ملک و ملکوت است، برخی حکمت‌ها و اسرار معرفتی و دقایق سلوکی، اجتماعی، فرهنگی و تمدنی نماز به دور از پیچیدگی‌های فنی و اصطلاحات تخصصی تبیین گردیده و در عین حال، عمق و محتوای مباحث نیز در حدّ امکان محفوظ بماند.

قیمت پشت جلد کتاب ۹۰ هزار تومان می‌باشد که با تخفیف ویژه به قیمت ۵۴ هزار تومان توسط مؤسسه فرهنگ و تمدن توحیدی عرضه می‌شود.

کلید واژه ها: استاد یزدان پناه کتاب


نظر شما :